Ukaž, co je v tobě a přihlaš se do soutěže VŠE hledá talent /15.11./

Umíte zpívat, tančit, hrát na hudební nástroj, kouzlit s různými předměty nebo máte talent, který je naprosto unikátní? Již po sedmé se vám otevírají brány populární soutěže VŠE hledá talent, která proběhne 15. listopadu ve Vencovského aule.

Do soutěže oceňující schopnosti, které během studia či působení na škole nemohou tolik vyniknout, se mohou hlásit studenti VŠE, absolventi, pedagogové a další zaměstnanci VŠE. Přihlaste se do 10. listopadu 2018 a ukažte, co ve vás je!

Soutěž probíhá ve třech kolech:

• sobota 10. 11. – první kolo bez diváků
  • čtvrtek 15. 11. večer – semifinále za přítomnosti diváků a poroty, v níž zasedne paní rektorka spolu se zástupci fakult a pracovišť VŠE
  • pondělí 3. 12. večer – finále během Plesu VŠE v Lucerně

Podrobné informace k soutěži včetně pravidel naleznete v odkazu.

A pokud se nechcete do soutěže zapojit přímo na jevišti, přijďte soutěžící a své kamarády podpořit do hlediště Vencovského auly ve čtvrtek 15.11.