Úřední hodiny studijního oddělení a provoz budov a služeb na VŠE po dobu hlavních prázdnin

Úřední hodiny studijního oddělení se po dobu hlavních prázdnin zkracují, a to následovně:

• Pondělí 9:00 – 13:00
  • Středa 9:00 – 13:00

Nezapomeňte si vždy v aplikaci Lidé v InSIS zkontrolovat, zda studijní referentka nemá dovolenou. Dne 5. července 2023 se úřední hodiny ruší z důvodu státního svátku, 19. července 2023 jsou úřední hodiny zrušeny.

Ne vždy je ale nutné věci vyřizovat osobně. Veškerá potvrzení o studiu (s digitální pečetí) máte k dispozici na InSIS (Portál studenta -> Tisk dokumentů, v první sekci Tisk elektronicky pečetěných dokumentů). Vygenerovaný dokument je uložen v Úložišti dokumentů studenta. Převod do listinné podoby je podrobně popsán na stránce CI VŠE.

Kontakty na studijní oddělení naleznete zde.

Provoz budov a služeb na VŠE během letních prázdnin

Informace o provozu budov a služeb na VŠE po dobu letních prázdnin najdete zde.