Úspěch FPH VŠE: V soutěži TAČR ÉTA získala 3 projekty

Technologická agentura ČR (TAČR) minulý týden vyhlásila výsledky soutěže TAČR ÉTA. Soutěže se zúčastnilo celkem 526 projektů, 99 z nich uspělo. Vysoká škola ekonomická v Praze získala tři projekty v roli řešitele či spoluřešitele, všechny na Fakultě podnikohospodářské.

Jedná se o jeden projekt na Katedře manažerské psychologie a sociologie a dva projekty na Katedře podnikání.

Konkrétně jde o projekty:

• „Cesty k práci: Vzdělanostní a profesní dráhy mladých lidí ze sociálně vyloučeného prostředí“ (řešitel Dr. Čada),
  • „Prekarita jako reálná zkušenost sebezaměstaných a mikropodniků“ (řešitel prof. Lukeš, realizovaný ve spolupráci se Sociologickým ústavem AV ČR)
  • „Hodnocení ekonomických dopadů podpory výzkumu a vývoje na firemní sektor“ (řešitel Dr. Dvouletý, realizovaný ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR).

Projekty budou realizovány v letech 2020 – 2023.

Řešitelům projektů gratulujeme!