Úvodní kurz pro prváky /16.9./

Nastupujete do prváku na FPH? Tak právě vám je určen úvodní kurz, který je pro všechny prváky POVINNÝ a který proběhne 16. září 2021 9:00 – 13:00 online v MS Teams.

Podrobnější informace včetně odkazu na MS Teams vám byly zaslány na školní email v rámci o365, kam jste dostali přístup po zápisu (o365.vse.cz,  přihlášení stejnými údaji jako do InSIS VŠE, nutné psát username i s doménou @vse.cz). Pro přihlášení do MS TEAMS používejte pouze školní účet.

Program úvodního kurzu:

• Vítejte na FPH, 9.00 – 10.30
  • FPH – svět plný příležitostí, 11.00 – 13.00

První přednáška je zvlášť pro studenty programu Podniková ekonomika a management a zvlášť pro studenty programu Arts management.

Podniková ekonomika a management: V rámci první přednášky zazní několik příspěvků úspěšných top manažerů a podnikatelů k tématu Management a jeho význam v organizaci. Na závěr bude možné položit dotazy řečníkům.

Arts management: Přednáška vedená docentem Patočkou, vedoucím Katedry arts managementu

Ve druhé přednášce budou představeny základní principy fungování FPH, prvky studia, tipy ke studiu a další příležitosti, které fakulta nabízí. Součástí bude i možnost položit otázky ke studiu.

Prohlídka areálu na Žižkově

Zároveň vám studentský spolek Studujeme FPH nabízí možnost prohlédnout si areál školy na Žižkově v doprovodu staršího studenta, který vám ukáže důležitá místa ve všech budovách, abyste se nikde neztratili a věděli o všech užitečných místech.

Prohlídka se bude konat 17. 9., tedy den po Úvodu do studia a jedná se o nepovinnou událost, na kterou je třeba se přihlásit přes tento formulář.

Prohlídky se budou konat v odpoledních hodinách, začátek provázení bude ve 14:00. Bližší informace vám budou zaslány po přihlášení před samotnou akcí.

Úvodní kurz pro prváky /16.9.2021/