Už jste navštívili web MyFPH? Máme pro vás spoustu tipů nejen ke studiu.

Ať už jste studentem první semestr nebo více, absolventem či uchazečem o studium na Fakultě podnikohospodářské, určitě byste neměli minout web myFPH.cz, který má každému z vás, co nabídnout. Web pro vás spravujeme, aby vám neunikly zajímavé možnosti a příležitosti, které vám studium na VŠE nabízí.

Pro studenty jsme připravili sérii videí, která vás provede nejčastějšími strastmi a radostmi, se kterými se za svůj život studenta setkáte. Studium v sobě nezahrnuje pouze odstudování požadovaných kreditů, ale i možnosti jako vyjet na studium do zahraniční, zapojit se do studentského spolku nebo získat zajímavou praxi již během studia. Rozhodně nechybí ani tipy ohledně psaní bakalářských a diplomových prací, zapisování předmětů nebo představení areálů VŠE.

Jako uchazeče vás určitě bude zajímat, které obory nabízíme, a jaké bude vaše uplatnění po vystudování. A když si obor vyberete, přichází čas, kdy je potřeba se připravit na přijímací zkoušky a včas si podat přihlášku. Jak bude následně probíhat váš vysokoškolský život, už je jen na vás, tak si nenechte ujet svůj vlak.

V sekci absolvent najdete příběhy našich absolventů, kam se nejen díky FPH posunuli, a co jim studium u nás dalo.