Uzávěrka přihlášek na doktorské studium – Ph.D. /31.5. 2022/

Zvažujete studium Ph.D. na Fakultě podnikohospodářské? Nezmeškejte uzávěrku přihlášek, která je 31. května 2022. Přijímací zkouška bude probíhat v červnu 2022 (začátek studia: září 2022).

Na Fakultě podnikohospodářské nabízíme čtyřletý prezenční nebo kombinovaný doktorský program Management a manažerská ekonomie v češtině nebo v angličtině.

Studijní plán programu se skládá ze tří oblastí, kterými jsou studijní povinnosti, požadavky na tvůrčí činnosti a další povinnosti (zahraniční stáž, výuka, získání bodů za další odborné aktivity a výstupy).

Jak se přihlásit, zjistíte tady.

Pokud jste manažer nebo odborník s několikaletou praxí, máte zájem o rozvoj svých znalostí a jejich uplatnění v praxi, mohl by vás zajímat náš program DBA (Doctor of Business Administration). Pro tento program je uzávěrka přihlášek 30.6.2022 (začátek studia: září 2022).

Uzávěrka přihlášek na doktorské studium - Ph.D. /31.5.2022/