Užijte si akce, které vám přináší Inovační týden /6.-10.11. 2023/

6. listopadu
10. listopadu
2023

Blíží se další Inovační týden plný workshopů, přednášek, exkurzí, zajímavých osobností z řad firemních partnerů, ale také třeba dobrého občerstvení 😃

Využijte, co se vám nabízí, a načerpejte nové informace a inspiraci. V týdnu od 6. listopadu do 10. listopadu 2023.

A co jsme si pro vás připravili na FPH?

Inovační marketingové dopoledne na FPH /8.11. od 9:00 do 13:00 v RB210/

Jedná se o největší akci na FPH, která je otevřena pro studenty všech fakult. V bloku zajímavých přednášek se dozvíte o nejnovějších trendech v marketingu. Čeká vás:

• 9.00 – 9.45 Mária Sochorová (L’Oréal): Storytelling jako nový nástroj v e-commerce
  • 9.45 – 10.30 Petra Kalužíková (Kaufland): 7 věcí, které hýbou nákupními košíky
  • 10.30 – 11.15 Martin Palounek (Publicis): Generace Z a gaming: buďte u revoluce v marketingu
  • 11.15 – 12.00 David Duroň (Lemon Beach Resort, Ghana): Když se omylem stanete byznysmanem v Africe
  • 12.00 – 12.45 Martin Jančálek (Jetsurf): Surf z Česka pod olympijské kruhy; přednášející

Na akci se předem registrujte zde.

Marketingem to ale nekončí 😀 Katedra personalistiky FPH si pro vás připravila akci “ UX/UI design personálního systému. Jak moc je UX důležité pro úspěch webu/aplikace„. Můžete se tak podívat do zákulisí práce UX/UI, a to přímo ve firmě OKsystem, a sami si vyzkoušet otestovat jejich návrhy a hledat, co by se dalo na konkrétních stránkách nebo formulářích vylepšit. Akce je otevřena studentům všech fakult, ale kapacita je pouze 30 míst, tak se nezapomeňte včas registrovat.

V rámci interaktivní přednášky Maybeline Brave Talks se dozvíte více o duševním zdravím a především o tom, co dělat, pokud někdo ve vašem blízkém okolí trpí úzkostmi či depresemi.

Jak mít co největší osobní dopad na svět? To zjistíte od Jakuba Sechtera v rámci Impact GameZaměříte se na filozofii a praktické využití efektivního altruismu, a to zejména v kontextu kariéry, a zahrajete si investigativní hru, kde si vyzkoušíte principy ověřeného učení a rozhodování se na základě dat. Kapacita je 30 míst, tudíž je nutná registrace.

Čekají vás i dva interaktivní semináře v angličtině s Auksė Blažėnaitė: (Intercultural) Negotiation a Effective presentation and pitching.

Všechny akce FPH i s termíny, kdy se konají, naleznete v kalendáři níže:

V případě dotazů se obraťte na uvedené kontaktní osoby.

Všechny akce v rámci inovačního týdne za celou VŠE najdete zde. Pozor, že některé akce jsou určeny pro konkrétní fakulty, předměty či vedlejší specializace. Tato informace by měla být vždy u akce uvedena.

Užijte si akce, které vám přináší inovační týden /6.-10.11. 2023/