Vánoce pro VŠEchny /5.12. 2022/

Jménem studentských spolků bychom vás rádi pozvali na první oficiální vánoční akci VŠE s názvem Vánoce pro VŠEchny.  Přijďte si 5.12. od 12:30 do 18:30 do atria Rajské budovy užít vánoční atmosféru a přispět na sbírku Člověka v tísni, se kterým pro tuto akci spolky navázaly spolupráci.

Můžete se těšit na taneční a hudební vystoupení, řadu kreativních vánočních aktivit, kvízy, soutěže, přednášku Člověka v tísni a mnoho dalšího. Zahřát se budete moci výborným svařákem. Část výtěžku z jeho prodeje poputuje právě na sbírku pro Člověka v tísni věnovanou na pomoc Ukrajině, na kterou můžete od 28.11 přispívat pomocí QR kódu přes mobilní bankovnictví.

Navíc od 15 do 16 hodin máte jedinečnou možnost popovídat si u svařáku přímo s děkanem FPH profesorem Jiřím Hnilicou.

Celá akce je výsledkem spolupráce studentských spolků, které na VŠE působí. Uvažovali jste někdy, že byste se do spolkového života chtěli aktivně zapojit? Přijďte si s nimi na akci popovídat a podívat se, jak aktivita spolků může vypadat.

FB událost akce zde.

Vánoce pro VŠEchny /5.12. 2022/