Velikonoční regata s Fakultou podnikohospodářskou a posádkou z našich řad!

Že máme na fakultě spoustu talentovaných, podnikatelsky úspěšných a sportovně nadaných studentů a absolventů se vám snažíme přiblížit prostřednictvím rubriky FPH Success. Petr Bartoš, student doktorandského studia na FPH, tuto rubriku na podzim odstartoval právě svojí úspěšnou účastí v několika závodech v jachtingu. Tentokrát se vypravili na Velikonoční regatu společně s Káťou, která je také součástí našeho fakultního PR týmu a mimojiné vás s Petrem provedli videi pro MyFPH.

Velikonoční regata je jachtařský závod, který startuje z ostrova Murter v Chorvatsku. Účastní se ho celkem 45 lodí a jedna z nich nejen, že na sobě nese jméno Fakulty podnikohospodářské, ale zároveň má na palubě i posádku z našich řad – Petra a Káťu. Jak se jim v závodě bude dařit, můžete sledovat živě na http://seesea.cz/ a zároveň na našich sociálních sítích – Facebooku a Instagramu, kde najdete aktuální fotky i videa ze závodu.

Aktuálně od Petra a Káti:

Déšť, tlaková níže mezi HR a IT – budeme startovat v lijáku, pěkné počasí v nedohlednu, start závodu dnes v 10 hod ze severu na jih na západní straně ostrova Murter, průjezdní bod na západní straně ostrova Korčula, cíl Dubrovnik. Předpokládaný čas průjezdu cílem v Dubrovniku cca za 30 hod nonstop plavby. 2. etapa má být následně z Dubrovniku zpět na Murter v 2. půlce týdne. Držte nám palce!