VŠE získala akreditaci AACSB. FPH se tak pyšní prestižní akreditací Triple Crown.

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) získala jako první vysoká škola v České republice akreditaci AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Více o této akreditaci si můžete přečíst v aktualitě na webu VŠE.

Fakulta podnikohospodářská VŠE se tak stala držitelkou prestižní akreditace Triple Crown, kterou má pouhých 129 byznys škol na celém světě, a je tak součástí exkluzivní skupiny prestižních mezinárodně uznávaných byznys škol. Akreditace Triple Crown označuje kombinaci tří hlavních mezinárodních akreditací, které může byznys škola získat, a to sice EQUIS, AMBA a AACSB. Tyto tři akreditace udělují nezávislé mezinárodní orgány na základě náročných standardů a hloubkových auditů. Akreditace Triple Crown tak představuje záruku špičkové kvality, která fakultu odlišuje ve světě vysokoškolského vzdělávání.

AACSB – Association to Advance Collegiate Schools of Business se sídlem v USA
EQUIS – European Quality Improvement System, který zajišťuje European Foundation for Management Development (efmd) se sídlem v Bruselu.
AMBA – Association of MBAs se sídlem v UK