Vyhlášení nejlepších učitelů a předmětů FPH za rok 2020

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE ocenil nejlépe hodnocené učitele a předměty. Oceněni byli 3 vyučující a 2 povinné předměty. Ocenění je udělováno na základě pečlivého vyhodnocení studentských anket a návrhů vedoucích kateder. Učitelé, kteří jsou vedoucími kateder navrhováni, musí splnit podmínku, že jsou v obou semestrech v daném roce mezi 25 % nejlépe hodnocených učitelů. Oba ohodnocené povinné předměty měly v součtu za oba semestry nejlepší hodnocení.

Třemi nejlépe hodnocenými učiteli FPH za rok 2020 jsou (bez stanovení pořadí):

• Ing. Michal Andera, Ph.D. (Katedra podnikání)
  • Ing. Hana Lorencová, Ph.D. (Katedra manažerské psychologie a sociologie)
  • Mgr. Marek Novinský (Katedra marketingu)

Dvěma nejlépe hodnocenými povinnými předměty FPH za rok 2020 jsou (bez stanovení pořadí):

• 3PA191 Personalistika – Katedra personalistiky, vyučující: Ing. Marek Stříteský, Ph.D.
  • 3MG191 Základy marketingu a marketing umění – Katedra marketingu, vyučující: Ing. Jitka Černá, Ph.D., MgA. Marie Vítová Dušková

Všem oceněným blahopřejeme!