Vyhlášení nejlepších učitelů a předmětů FPH za rok 2021

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE ocenil nejlépe hodnocené učitele a předměty. Oceněni byli 3 vyučující a 2 povinné předměty. Ocenění je udělováno na základě pečlivého vyhodnocení studentských anket a návrhů vedoucích kateder. Učitelé, kteří jsou vedoucími kateder navrhováni, musí splnit podmínku, že jsou v obou semestrech v daném roce mezi 25 % nejlépe hodnocených učitelů. Oba ohodnocené povinné předměty měly v součtu za oba semestry nejlepší hodnocení.

Třemi nejlépe hodnocenými učiteli FPH za rok 2021 jsou (bez stanovení pořadí):

• Ing. Michal Andera, Ph.D. (Katedra podnikání)
  • Mgr. Tereza Králová, Ph.D. (Katedra manažerské psychologie a sociologie)
  • Mgr. Marek Novinský (Katedra marketingu)

Dvěma nejlépe hodnocenými povinnými předměty FPH za rok 2021 jsou (bez stanovení pořadí):

• 3MI106 Mikroekonomie I – Katedra manažerské ekonomie, vyučující: Ing. Jana Soukupová, CSc., PhDr. Petr Adámek, CSc., Ing. Eva Kaňková, Ph.D., Ing. Gabriela Koľveková, Ph.D., Ing. Marie Ligocká, Ph.D., Mgr. Ing. Petr Obergruber, Ph.D., Ing. Lada Rusmichová, CSc.
  • 3PA412 Personální řízení 2 – Katedra personalistiky, vyučující: Mgr. Daniela Černá, Ing. Kateřina Legnerová, Ph.D., MBA, Ing. Gabriela Říhová, Ph.D.

Všem oceněným blahopřejeme!