Vyhlášení nejlepších učitelů a předmětů FPH za rok 2022 a Ocenění děkana za celoživotní přínos

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE ocenil nejlépe hodnocené učitele a předměty za rok 2022 a také udělil Ocenění děkana za celoživotní přínos.

Ocenění děkana za celoživotní přínos získala prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

Dále byli oceněni 3 vyučující a 2 povinné předměty. Ocenění je udělováno na základě pečlivého vyhodnocení studentských anket a návrhů vedoucích kateder. Učitelé, kteří jsou vedoucími kateder navrhováni, musí splnit podmínku, že jsou v obou semestrech v daném roce mezi 25 % nejlépe hodnocených učitelů. Oba ohodnocené povinné předměty měly v součtu za oba semestry nejlepší hodnocení.

Třemi nejlépe hodnocenými učiteli FPH za rok 2022 jsou (bez stanovení pořadí):

• Ing. Michal Andera, Ph.D. (Katedra podnikání)
  • JUDr. David Šmíd, Ph.D. (Katedra personalistiky)
  • Mgr. Marek Novinský, Ph.D. (Katedra marketingu)

Dvěma nejlépe hodnocenými povinnými předměty FPH za rok 2022 jsou (bez stanovení pořadí):

• 3MA390 Projektový management v umělecké sféře – Katedra managementu, vyučující: Ing. Jiří Hájek, Ph.D., Ing. et Ing. Tomáš Zatloukal, Ing. Karel Pešata
  • 3AM437 Manažerská hra – Katedra arts managementu, vyučující: Ing. Milan Lindner, Ph.D.

Všem oceněným blahopřejeme!