Vyhodnocení nominací ESOP 2022 – bakalářské práce

Komise CVV vyhodnotila nominace do soutěže ESOP. Z přihlášených bakalářských prací uspěly následující:

• Daniel Bihány s prací „Cenové stratégie za využitia analýzy veľkých dát“ (vedoucí práce Ing. Mgr. Štěpán Bahník, Ph.D.) – nejlepší práce fakulty
  • Simon Senčar s prací „Are Teachers Objective and Impartial in Evaluating Business School Students or Do They Pursue Other Goals?“ (vedoucí práce doc. Ing. Petr Houdek, Ph.D.)
  • Eliška Kulhánková s prací „Možnosti animace nevyužívaných nekatolických sakrálních památek na Kralovicku“ (vedoucí práce Ing. Vojtěch Kouba, Ph.D.)
  • Lukáš Kostka s prací „Vliv fenoménu home-recordingu na českou nezávislou scénu“ (vedoucí práce Ing. Daniel Šubrt)

Autoři a autorka oceněných bakalářských prací budou pozváni na setkání s vedením školy na podzim 2022, kdy proběhne slavnostní vyhlášení výsledků s předáním diplomů a cen.

Gratulujeme!