Vyhodnocení nominací ESOP – diplomové práce

Cílem soutěže ESOP – Excelentní Studentské Odborné Práce – je podpora tvůrčí aktivity studentů formou výběru, ocenění a prezentace vynikajících prací – seminárních, bakalářských a diplomových.

Komise CVV vyhodnotila jarní nominace do soutěže ESOP. Z přihlášených diplomových prací byl vítězem určen:

• Rupert Paul Ottinger s prací „Negotiating with Gen Z: Will Nationality Really Matter?“ (vedoucí práce doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D.)

Diplomová práce „Vyjednávání s Gen Z: Bude na národnosti opravdu záležet?“ ověřuje, zda má národnost významný vliv na vyjednávací chování generace Z. V empirickém průzkumu založeném na antecedentu Salacuse (1998) poskytlo 135 studentů obchodu a managementu deseti národností náhled na deset faktorů vyjednávacího chování. Výsledky ukazují, že mezi respondenty není národnost významně spojena s rozdíly v chování při vyjednávání, což zpochybňuje použitelnost národnostních charakteristik stylů vyjednávání u generace Z.

Slavnostní vyhlášení nejlepší diplomové práce proběhne na promocích a výherce obdrží mimořádné stipendium.

Blahopřejeme!