Vyzkoušejte si skill seminář s P&G!

Skill semináře jsou tréninkové semináře zaměřené na praktické dovednosti. Jsou zásadní pro nastartování efektivní profesionální kariéry a také pro snadné přizpůsobení se mezinárodnímu manažerskému prostředí.

P&G nyní zve všechny magisterské studenty FPH na seminář na téma „Effective Communication and Collaboration as a Critical skill for Strategy Execution and Business Results Delivery“.

Seminář se bude týkat důležitosti správné struktury a jasného toku informací směrem k zákazníkům, ale také v rámci společnosti tak, aby bylo možné učinit nejvhodnější rozhodnutí o tom, jak řídit podnikání a uskutečňovat strategie v mezinárodní společnosti.

Tento seminář je dobrovolný a je veden v angličtině, maximální kapacita je 30 studentů.

Kdy: Čtvrtek, 22. dubna 2021, 13 – 17 hodin

Deadline registrace: 8. dubna 2021

Registrační formulář zde!

Více informací naleznete zde.

Vyzkoušejte si skill seminář s P&G!