Zastavte se v atriu Rajské budovy na akci Vánoce pro VŠEchny /7.12. 2023/

Jménem studentských spolků při VŠE bychom vás rádi pozvali na druhý ročník vánoční akce s názvem Vánoce pro VŠEchny. Přijďte si s námi 7. prosince užít vánoční atmosféru v atriu Rajské budovy a podpořit sbírku pro humanitární neziskovou organizaci Lékaři bez hranic.

Můžete se těšit na různorodý program (kvízy, kreativní dílnu, soutěže a také na aktivity připravené přímo organizací Lékaři bez hranic). Zahřát se budete moci výborným svařákem, z jehož prodeje poputuje výdělek právě na sbírku Lékaři bez hranic. Na sbírku budete moci přispět hotově i kartou přímo na jejich stánku.

Přijďte podpořit také studentské spolky, které akci organizují, aktivně se zapojit nebo si alespoň odpočinout od každodenního stresu u svařáku či horké čokolády.

Doufáme, že se nám podaří vytvořit na VŠE příjemnou vánoční  tradici, která bude ruku v ruce přinášet pohodu stejně jako zamyšlení a pomoc potřebným.

Celá akce je výsledkem spolupráce spolků, které na VŠE působí. Uvažovali jste někdy, že byste se do spolkového života chtěli aktivně zapojit? Na akci Vánoce pro VŠEchny potkáte jejich zástupce, se kterými si můžete popovídat o tom, jak aktivita spolků může vypadat a jak se do spolku zapojit.

Zastavte se v atriu Rajské budovy na akci Vánoce pro VŠEchny /7.12. 2023/