Získejte titul MBA již během studia! Podejte si přihlášku do 31.1.

Studujete na magisterském stupni studia? Chcete si rozšířit své znalosti a zároveň zvýšit i svou hodnotu na trhu práce? Tak právě pro vás Fakulta podnikohospodářská připravila ve spolupráci se špičkovou švýcarskou univerzitou Zurich University of Applied Sciences/ZHAW MBA program pro studenty!

Jedná se o speciální program MBA, který lze studovat již během magisterských studií nebo po jejich brzkém ukončení. Navíc za nižší cenu, kterou si můžou dovolit i studenti. Standardní délka studia je 20 měsíců a jazykem výuky je angličtina. Studium programu probíhá formou bloků intenzivní třídenní výuky (čtvrtek, pátek a sobota od 9:00 do 16:00) jednou za měsíc, kterou vede lektorský tým sestavený z odborníků s mnohaletými lektorskými zkušenostmi a profesionálů ve svém oboru. Studium je zakončeno obhajobou závěrečného projektu a prezentací.

Více o programu najdete na stránce mba-vse.cz.

PŘIHLÁŠKY přijímáme do 31. ledna 2019

Mezinárodní spolupráce

Program MBA pro studenty vznikl ve spolupráci s prestižní švýcarskou univerzitou ZHAW Zurich, kde také probíhá část výuky. Jako studenti budete mít možnost poznat přední pedagogy této univerzity a být s nimi v kontaktu.

Prestiž studia

Kromě získání mezinárodně uznávaného titulu MBA, vám Fakulta podnikohospodářská patřící mezi 1 % nejlepších byznys škol světa nabízí vzdělání poskytované kvalitními pedagogy, zvýšení vaší hodnoty na trhu práce a zajímavé kontakty.

Networking

Staňte se součástí skupiny lidí stejně zaměřených, motivovaných a ambiciózních, kteří na sobě chtějí dále pracovat, rozvíjet se a získat znalosti a zkušenosti nad rámec vysokoškolského studia.