Zveme vás na Den otevřených dveří FPH online /28.1. 2022/

Zvažujete studium na Fakultě podnikohospodářské? Tak nezmeškejte příležitost dozvědět se bližší informace o fakultě, přijímacím řízení či jednotlivých programech. Všechny uchazeče zveme na Den otevřených dveří, který se bude konat v pátek 28. ledna od 10 hodin online.

Sledovat stream

Co vás v rámci Dne otevřených dveří čeká?

• 10:00 – 10:15 O fakultě
  • 10:15 – 10:30 Přijímací řízení
  • 10:30 – 10:40 Programy Podniková ekonomika a management (bakalářský) a Management (navazující magisterský)
  • 10:40 – 10:50 Program Arts management (bakalářský i navazující magisterský)
  • 10:50 – 11:00 Program Master in International Management/ CEMS (navazující magisterský v AJ)

Informace se dozvíte od zástupců fakulty a studentek daných programů.
Začátek Dne otevřených dveří bude od 10 hodin formou živého streamu na YouTube. Ostatní časy se mohou mírně lišit.

Nezapomeňte si zapnout upozornění zde a v pátek nás sledovat. Po živém vysílání bude k dispozici záznam.

Rádi byste si prohlédli budovu školy, i když to osobně nejde?

Ani o to nepřijdete! Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku, při které objevíte nejen prostory školy, ale díky interaktivním bodům také zjistíte mnoho zajímavostí a důležitých informací o naší fakultě.

Zveme vás na Den otevřených dveří FPH online /28.1. 2022/