CEMS Club Prague zvolen nejlepším klubem za zimní semestr 2022

V sobotu 11. března 2023 proběhlo na CEMS Club Presidential Conference v Rotterdamu vyhlášení cen za nejlepší CEMS kluby za období zimního semestru 2022. S potěšením oznamujeme, že pražský CEMS Club obsadil skvělou 1. příčku!

1. místo: CEMS Club Prague,
2. místo: CEMS Club St. Gallen,
3. místo: CEMS Club Cairo.

Všechny tři oceněné kluby získaly nejvíce bodů na základě hlasování kohorty a odevzdaných Best Practices. CCP se umístil na stupních vítězů ve třech kategoriích, a to:

Alumni: 1. místo za Start-up Tour | pod vedením Lukase Pivarníka a Marsely Bebić
Desired: 2. místo za Winter Farewell Camp | pod vedením Natálie Mäsiarové & Karolíny Tančibokové
Corporate: 2. místo za Recruiting Event | pod vedením Matěje Langa & Perrine Fitoussi

Toto prestižní ocenění je tak dalším významným milníkem v historii klubu, jelikož odráží snahu o neustálé zlepšování aktivit a zážitků, které CEMS Club Prague svým studentům, absolventům i korporátním partnerům nabízí.

Vedení pražského CEMS programu by touto cestou chtělo co nejsrdečněji poblahopřát předchozímu prezidentu klubu Evženu Balomenosovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci, vynikající vedení a neutuchající odhodlání, díky nimž se CCP dostalo tak významného ocenění. Velké díky patří také stávající prezidentce klubu Tereze Rejchrtové za vynikající reprezentaci na konferenci v Rotterdamu.

Klíčové prvky magisterského programu MIM (CEMS)

Čím CEMS skutečně vyniká, jsou vysoká úroveň výuky, kdy je program neustále hodnocen a uzpůsobován požadavkům CEMS aliance, úzká spolupráce s vybranými firemními partnery, mezi které patří např. Hilti, Škoda Auto nebo Plzeňský Prazdroj. Dále je to také výrazný zahraniční přesah, protože studenti programu, který je celý v angličtině, musí povinně absolvovat zahraniční stáž a strávit jeden semestr na vybrané zahraniční univerzitě z CEMS aliance. Tu aktuálně tvoří 34 špičkových světových univerzit a téměř 70 firemních partnerů.

Přihlášky do programu jsou otevřeny!

Přijímací řízení do programu CEMS/Master in Management Programme na VŠE se skládá ze dvou náborů.

1st Intake: Uzávěrka přihlášek u prvního náboru je 28. 2. 2023.
2nd Intake: Uzávěrka druhého náboru je 30. 4. 2023, přičemž vybraní studenti se zúčastní online assessment centra.

Studenti musí před těmito termíny odevzdat požadované dokumenty.

CEMS Club Prague zvolen nejlepším klubem za zimní semestr 2022