Článek v časopise Logistika o exkurzi VS Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství

Na konci února mohli studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství nahlédnout do distribučního centra společnosti Hopi v Jažlovicích. Účastníkům celodenní exkurze se kromě jejích manažerů věnovali také zástupci dalšího partnera Katedry logistiky, firmy Nestlé, která je v areálu zákazníkem Hopi.

Jak exkurze probíhala? Co měli studenti šanci vidět a dozvědět se? Jaké jsou postřehy účastníků exkurze? To vše se dočtete v článku o této exkurzi, který vyšel v časopise Logistika. Článek je dostupný zde.

Článek o exkurzi VS Logistika - mezinárodní přeprava a zasilatelství v časopise Logistika