Členové Klubu mladých logistiků a studenti VS Logistika vyrazili do Jaderné elektrárny Temelín

O tom, že výuka není jen o teorii, se přesvědčili studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství a členové Klubu mladých logistiků. Začátkem května totiž vyrazili na exkurzi do Jaderné elektrárny Temelín.

Po úvodním zasvěcení do základních principů fungování jaderné elektrárny následovala tolik očekávaná prohlídka areálu. Než ale byli studenti vpuštěni do střeženého prostoru, museli projít bezpečnostní kontrolou včetně náhodné dechové zkoušky. O tom, co vše viděli za branou tohoto prostoru, si můžete přečíst v článku v magazínu Logistika tady.

V průběhu exkurze se ale nevěnovali jen energetice, ale i logistice, když například diskutovali o rozdílnosti v dodávkách paliva od různých dodavatelů.