FPH Success: Studentka FPH Tereza Teislerová na Mistrovství světa v Pole Sport

Ve dnech 17. a 18. listopadu probíhalo na Floridě Mistrovství světa v Pole Sport. Do finále se probojovala i Tereza Teislerová, která v současné době dokončuje magisterské studium na Fakultě podnikohospodářské v oboru Management. V konečném pořadí kategorie Senior Women obsadila se skóre 116.9667 bodů 9. místo. V kategorii soutěžilo celkem 25 žen.

Svou účastí ve finále se navíc Tereza nominovala na CSIT World Sports Games 2019 ve španělské Tortose, kde bude úplně poprvé mezi soutěžními sporty také pole dance.

„Tato událost je vlastně takovou olympiádou pro neolympijské sporty,“ říká Tereza. „A já si myslím, že tento sport na to potenciál má. Účastí na MS jsem si splnila svůj sen. Nyní budu mít příležitost udělat něco pro to, aby se pole dance zviditelnil mezi ostatními začínajícími sporty.“ Na základě finálového vystoupení na Floridě byla totiž Tereza vybrána do úzkého kruhu atletů, kteří se budou účastnit mezinárodních tréninků v olympijském centru v Itálii, a napomáhat tak zlepšování podmínek a zvyšování povědomí o tomto sportu u nás i ve světě.

Video z finálového vystoupení Terezy Teislerové na MS v Pole Sport najdete zde.

Gratulujeme ke skvělému úspěchu!

#fphsuccess