Internship možnosti pro studenty ve společnosti Unilever

Chcete získat pracovní zkušenosti a začít svoji kariéru v globální společnosti, která zaměstnává 148 000 pracovníků po celém světě a vlastní na 400 značek dostupných ve více než 190 zemích, a jejímž posláním je udělat z udržitelnosti samozřejmost?

Pak čtěte dále, protože právě touto společností je náš firemní partner Unilever, který má nyní otevřené hned tři intern pozice pro studenty s možností spolupráce na 20h týdně, a to formou DPČ nebo HPP – zkrácený úvazek.

Marketing Intern

Co vás čeká:

• Pomoc týmu při inovačních a „relaunch“ projektech.
  • Odpovídání na dotazy regionálního týmu týkající se portfolia, velikosti podniku, designu vizuální podoby materiálů.
  • Konzultace reklamních tvrzení a vizuální podoby materiálů s oddělením výzkumu a vývoje, regulačním a právním oddělením.
  • Sladění vícejazyčných vizuálů s východoevropským týmem.
  • Schvalování vizuální podoby materiálů.
  • Informování oddělení obchodního marketingu a prodeje o nadcházejících změnách v portfoliu (kódy, návrhy balení, načasování).
  • Dohoda s dodavatelským řetězcem, jak řídit zásoby, aby nedošlo k jejich zastarání pro obnovené portfolio.
  • Změny vnějšího obalu, aby upoutal spotřebitele.

Sales Intern

Co vás čeká:

• Budete pravou rukou obchodního oddělení a posunete cestu produktů o kus dál!
  • Stanete se nedílnou součástí jednoho z obchodních týmů a podporou všech důležitých procesů od plánování produktu, správu zákaznických podkladů a prezentací až po vyhodnocování výsledků.
  • Budete komunikovat nejen s naším sales týmem, ale stejně tak i s ostatními oddělením napříč společností pro zajištění celého procesu. Zároveň budete komunikovat i se zákazníky.
  • Každodenním chlebem se vám stane práce s excelem, powerpointem, MS teams atd.

Finance Intern

Co vás čeká:

• Podpora národního finančního týmu.
  • Pomoc při přípravě měsíčních finančních zpráv.
  • Podílení se na činnostech souvisejících s uzávěrkou na konci měsíce.
  • Sledování a analýza měsíčních odchylek mezi skutečnými a předpokládanými hodnotami.
  • Pomoc při výpočtech „business case“.

Více o této pozici zde.

Internships pro studenty ve společnosti Unilever