Ladislav Tyll znovuzvolen místopředsedou CEMS Academic Committee

Proděkan pro zahraniční vztahy a akademický ředitel studijního programu CEMS docent Ladislav Tyll byl znovuzvolen místopředsedou CEMS Academic Committee, a to již potřetí v řadě! Volby probíhají každé dva roky; tentokrát se konaly na Cornell SC Johnson College of Business během zasedání Academic Committee. Předsedkyní byla opět zvolena akademická ředitelka London School of Economics and Political Science (LSE) Christine Côté.

CEMS Academic Committee je plně odpovědný za rozhodování a zavádění pravidel magisterského programu CEMS/ Master in International Management (MiM) v rámci studijního plánu a požadavků na ukončení studia v souladu s vizí CEMS. Ve své gesci má rovněž dohled nad portfoliem a kvalitou kurzů MiM a stanovení příslušných standardů. CEMS Academic Committee čítá 36 členů, 33 akademických ředitelů, zástupce globální kanceláře CEMS, zástupce programového manažera a zástupce studentské rady.

Akademický ředitel Ladislav Tyll znovuzvolen místopředsedou Akademického výboru CEMS