Nestlé hledá kandidáty na pozice Marketing Trainee a E-commerce Trainee

Náš firemní partner společnost Nestlé hledá kandidáty na pozici CPW Marketing Trainee do divize cereálií a na pozici E-commerce Trainee.

CPW Marketing Trainee

Pozice je vhodná pro studenty se zkušenostmi z marketingu a s angličtinou na pokročilé úrovni, které baví práce s čísly a májí analytické schopnosti.

Na čem budete pracovat?

• Úprava designu obalů (úzká spolupráce s brand manažerem, marketingovým týmem CE, místními regulačními orgány).
  • Příprava marketingové prezentace pro obchodní tým – příprava marketingových aktivit na základě globálních materiálů, shrnutí hlavních sdělení, načasování, základní údaje.
  • Spolupráce s Brand Managerem a mediální agenturou při řízení komunikace na sociálních sítích – aktivní účast na komunikaci a návrzích příspěvků na Facebooku a Instagramu.
  • Správa databáze e-shopů – aktualizace marketingových textů a vizuálů v databázích pro e-shopy.
  • Správa lokálních webových stránek – aktualizace informací o kampaních, aktualizace marketingových textů a vizuálů.
  • Analýza marketingových dat, tvorba prezentací, reporting.

Více o pozici zde.

E-commerce Trainee

Pozice je vhodná pro vysokoškolské studenty (podmínkou) se zájmem o digitální/online svět. Praxe výhodou.

Na čem budete pracovat?

• Podílet se na řízení zákazníků a kanálové prodejní strategii
• Implementace produktových popisků a digitálního obsahu na zákazníky typu Rohlík, Košík
• Příprava reportů, zalistovacích karet a vyhodnocování kampaní