Nový díl podcastu „S FPH o psychickém zdraví“

Odpočinek není za odměnu, odpočinek je nutnost! Téma psychického zdraví, a to nejen u studentů, pomyslně visí v éteru už nějakou tu dobu a ani my nechceme být pozadu! Vůbec poprvé si totiž můžete poslechnout rozhovor, v rámci kterého jsme vedli diskuzi se 3 zajímavými hosty.

Šárka Večerníková se rozpovídala o studentském dokumentu Musíš?, který se dostal pod kůži všem věkovým kategoriím. Jeho záměrem je poukázat na to, jak hektické životy studenti vedou a jaké to vůbec je být mladým dospívajícím člověkem, který se musí vypořádávat s tlakem svého okolí.

Linda Krumpholcová ze společnosti QED Group doplnila povídání o poznatky z praxe. Věděli jste, že syndrom vyhoření se může projevovat v počátcích i třeba jenom tím, že si začnete odpírat zábavu a přestanou vás bavit aktivity, pro které jste předtím žili?

Akademickou psychologickou poradnu na VŠE zastoupila Lenka Šilerová. Zájem o psychologické služby na akademické půdě roste, s jakými tématy se studenti mohou na APP obracet a proč je dobré kvalitu psychického zdraví nepodceňovat?

Užijte si rozhovor, díky kterému můžete nasbírat pár tipů, jak se se vším tím stresem a tlakem vypořádat!

Podcast je dostupný ve všech podcastových aplikacích: