Pracovní příležitosti v Red Bull

Kdo by neznal metalovou plechovku s energetickým obsahem a sílou býka? Před více než 30 lety Red Bull uvedl na trh kompletně nový výrobek a založil tak dokonce celou novou kategorii – Energetické nápoje. Dnes Red Bull zaměstnává přes 11 500 osob ve více než 171 zemích světa, s prodejem více jak 6 miliard plechovek za rok. Svět Red Bull poskytuje jedinečný prostor pro Váš talent, vášeň a rozvoj jak v profesním, tak osobním životě. Čím je RebBull tak výjimečný? Třeba to zjistíš sám, možnosti tu jsou hned dvě.

Pozice: Student Marketeer Praha

Jsi na své univerzitě jako ryba ve vodě? Znáš své lidi a oni znají Tebe? Jako Student Marketeer v Red Bull budeš v přímém kontaktu s našimi konzumenty z řad studentů. Budeš pomáhat upevnit a zlepšit postavení Red Bull ve svém okolí a na své škole. Nemine Tě spolupráce se sportovci, opinion leadery a osobnostmi české scény. Budeš pomáhat zajišťovat a tvořit nezapomenutelné zážitky a emoce skrze Red Bull eventy. Pozice je vhodná pro studenty!

Více o pozici -> tady

Pozice: Trade Marketing Specialist

Trade Marketing Specialist je zodpovědný za rozvoj a koordinaci činností v oblasti trade marketingu a insights. Cílem je maximalizovat potenciál značky Red Bull v obchodech při zachování osobnosti značky a jejích hodnot. Pomáhá s realizací obchodní strategie českého a slovenského prodejního týmu zabezpečením klíčových prodejních nástrojů. Má celkovou odpovědnost za správu CRM systému. Zároveň také zajišťuje, aby byl prodejnímu týmu poskytován prémiový POS materiál včetně ledniček ve správný čas a při zachování efektivních zásob. Koordinace těchto činností zahrnuje komunikaci zejména mezi obchodním oddělením, marketingem (především oddělením sport/kultura), logistikou a externími agenturami včetně centrály firmy.

Více o pozici -> tady