Rozhovor s Vojtěchem Opleštilem v HR News

Nejen o tom, že na Fakultě podnikohospodářské nabízíme také exekutivní kurzy a exekutivní MBA, se rozpovídal Vojtěch Opleštil, výkonný ředitel Institutu managementu při FPH VŠE, v rozhovoru pro HR News.

„Pochopitelně, že univerzitu si většina lidí spojuje primárně s výukou mladých lidí a pak také s výzkumem. Univerzity ale odjakživa hrají důležitou celospolečenskou roli: jejich členové se podílejí na veřejné diskusi a různě se podílejí i na praxi. V tom naše fakulta jasně vidí součást svého poslání: pomáhat podnikům v ČR v tom, aby byly efektivnější, aby zvyšovaly konkurenceschopnost této země a celkově přispívaly k lepším životům svých stakeholderů, a to v dlouhodobé perspektivě,“ říká v rozhovoru pro HR News Opleštil.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Ing. Vojtěch Opleštil, MIM – je manažerský poradce a vysokoškolský pedagog. Po 16 letech práce v poradenských společnostech pro české i zahraniční klienty se přesunul do akademické sféry. Na Fakultě podnikohospodářské vyučuje strategii a její zavádění, vede MBA program a další kurzy exekutivního vzdělávání.“

Rozhovor s Vojtěchem Opleštilem v HR News