Student FPH Daniel Erben ve Forbes

Pro někoho byla online výuka za trest, někdo při ní dostal nápad na podnikání. Tím druhým případem je náš student Daniel Erben. Stačil mu jeden pohled z okna na neočesaná jablka 😀 a dostal nápad vyrábět Cider, který si v současnosti můžete koupit pod značkou Demokrat. Daniel má podnikání tak trochu v krvi, protože jeho otec se svým bratrem vlastní rodinnou firmu zpracovávající ovoce do produktů určených pro přípravu nápojů, jejíž zázemí Daniel na výrobu využil.

„Strávil jsem tisíce hodin pročítáním diplomek a knížek o výrobě cideru. Dokonce jsem zavolal i do Ameriky jednomu z tamních výrobců, kterého jsem si našel na internetu, abych se s ním o tom procesu poradil. Byl velice ochotný, nedělalo mu problém podělit se o zkušenosti a znalosti,“ prozrazuje Daniel.

Celý Danielův příběh si můžete přečíst v časopise Forbes zde.

Student FPH Daniel Erben ve Forbes