Studenti VS Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství na exkurzi v logistickém centru Lidlu v Buštěhradě

Čtyřicítka studentů vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství Katedry logistiky navštívila tento týden nejnovější, nejmodernější a zároveň i největší logistické centrum společnosti Lidl v České republice.

Na úvod studenty čekala krátká přednáška v podání vedoucího logistiky Romana Kmece a vedoucího buštěhradského skladu Josefa Loužeckého o logistice v Lidlu a o specifikách logistického centra v Buštěhradě. Následně se rozdělili do tří skupin, které nezávisle prošly všemi úseky skladu. Během exkurze na vlastní kůži prožili i teplotní rozdíl 45 stupňů Celsia. Účastníci totiž prošli jak úseky příjmu, výdeje a skladování zboží, tak i úseky mražených a chlazených potravin.

Více o této exkurzi se můžete dočíst v magazínu Logistika zde.

Studenti VS Logistika - mezinárodní přeprava a zasilatelství na exkurzi v logistickém centrum Lidlu v Buštěhradě