Studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava zasílatelství spolu s Petrem Kolářem z Katedry logistiky navštívili výrobní závod Procter & Gamble Rakona v Rakovníku. Rakovnický závod patří mezi významné výrobní závody na poli pracích prášků, resp. rychloobrátkového zboží (FMCG) a díky používání inovativních technologií zároveň pilotuje výrobu i pro řadu jiných zemí. Studenti při celodenní odborné exkurzi navštívili několik stanovišť provozu a mohli nahlédnout pod pokličku logistických procesů, které dosud znali hlavně teoreticky.

O exkurzi vyšel článek v časopise Logistika, který si můžete přečíst zde.

Studenti VS Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství na exkurzi v Procter & Gamble Rakona