Termíny přijímacích zkoušek nanečisto (bakalářské studium)

Na webu nanecisto.vse.cz teď najdete seznam plánovaných termínů přijímacích zkoušek nanečisto, které zatím jsou:

• 10. dubna 2021,
  • 24. dubna 2021,
  • 15. května 2021,
  • 29. května 2021 (termín je pouze náhradní pro případ nepříznivé epid. situace).

Spuštění procesu registrace přes studijní informační systém VŠE proběhne 1. března 2021. Probíhá prostřednictvím univerzitního systému InSIS. Podrobný návod s instrukcemi najdete zde.

Pro uchazeče o ČJ nanečisto je naplánován zkušební termín na poslední květnový termín. Registrace bude spuštěna později (během dubna 2021).

Jednotlivé organizační a hygienické záležitosti budou plně přizpůsobeny vládním nařízením a nařízením vedení školy. V daných termínech zkoušky proběhnou za předpokladu, že to aktuální epidemiologická situace a opatření vlády dovolí, proto doporučujeme stále sledovat příslušné webové stránky pro co nejpřesnější informace.

Termíny přijímacích zkoušek nanečisto