Traineeship programy v Procter & Gamble

Náš firemní partner společnost Procter & Gamble hledá kandidáty hned na tři trainee pozice.

Chcete být u řízení prodeje předních světových značek, jako jsou Ariel, Pampers, Gillette, Head & Shoulders nebo Oral-B? S nadšením vytváříte plány, které přinášejí užitek zákazníkům, nakupujícím i společnosti? P&G je společnost, která považuje své Trainees za nejlepší zdroj talentů pro stálé pozice.

E-Marketing Traineeship

E-Commerce Marketing Traineeship je intenzivní příprava na pozici v business & marketing managementu. Získáte příležitost připojit se k  P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice eMarketingového manažera na plný úvazek.

Více o E-Marketing Traineeship programu zde.

 

Sales Traineeship

Sales Traineeship je intenzivní příprava na manažerskou pozici v business managementu. Získáte příležitost připojit se k  P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice Key Account Managera na plný úvazek.

Více o Sales Traineeship programu zde.

 

Supply Chain Traineeship

Supply Chain Traineeship je intenzivní přípravou na pozici v business managementu. Je to příležitost připojit se na 12 měsíců k jedné z nejlepších organizací dodavatelského řetězce s možností získat po úspěšném absolvování programu stálou manažerskou pozici v oddělení Supply Chain. Žádné předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány.

Více o Supply Chain Traineeship programu zde.

Traineeship v Procter & Gamble