Video vedlejší specializace Podnikání – startupy a inovace

Chcete vytvořit firmu nebo organizaci, která změní váš život a ovlivní svět kolem?

Vedlejší specializace Podnikání – startupy a inovace je určena studentům všech fakult VŠE, které láká nezávislost spojená s podnikáním a zajímají se o vznik a rozvoj inovativních organizací. Je vhodná zejména pro tři typy studentů:

1. Ty, kteří chtějí založit start-up s růstovým potenciálem.
  2. Ty, kteří již podnikají a chtějí podpořit další růst a rozvoj své firmy.
  3. Ty, které láká využít podnikatelský přístup k pozitivní společenské změně a chtějí založit sociální firmu. Každý semestr se tak potkává unikátní skupina zajímavých osobností.

Vedlejší specializace je složena z předmětů zaměřených na rozvoj podnikatelského myšlení, schopnost vést dynamický tým, navrhovat funkční byznys modely, komunikovat s cílovými skupinami a prezentovat před investory. Výuka probíhá ve spolupráci s úspěšnými podnikateli a řadou odborníků z praxe. VS Podnikání – startupy a inovace je úzce napojena na business akcelerátor VŠE xPORT.