Výběrové řízení do programu Honors Academia je v plném proudu!

Už máte podanou přihlášku? Výběrové řízení do programu Honors Academia je v plném proudu!

• Přihlášky můžete posílat do 7. června 2021 (Jak se přihlásit?)
  • Termín výběrového řízení na následující semestr: 15. června 2021

A co je vlastně Honors Academia?

Honors Academia je nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený talentovaným studentům, kteří mají zájem vedle klasického studia na vysoké škole dále rozvíjet své znalosti a dovednosti. Je určen studentům ambiciózním, cílevědomým, kteří na sobě chtějí dále pracovat a získat vedle vysokoškolského vzdělání něco “navíc”. Program se zaměřuje na rozšiřování dovedností a znalostí studentů pomocí praktických předmětů vedených předními kapacitami ve svém oboru. Výuka velice často probíhá formou tréninků a workshopů, ve kterých si doplníte teoretické znalosti o praktické zkušenosti. Zvláštní zaměření pak program klade také na osobní rozvoj studentů, vytváření kontaktů a studentské/absolventské komunity.

Více informací k výběrovému řízení naleznete zde.

Na záznam z infoschůzky se můžete podívat zde.

V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat tajemníka Honors Academia Miroslava Krále na miroslav.kral@honors.cz

Výběrové řízení do programu Honors Academia je v plném proudu!