Zveme vás na online infoschůzku Honors Academia /6.5. 2020/

Zveme vás na infoschůzku, která má za cíl vám přiblížit, co to je Honors Academia a zda je to to pravé pro vás. Takže pokud jste dosud neměli dost informací, nemůžete se stále rozhodnout, nebo třeba ještě ani nevíte, co to Honors Academia je, ale máte zájem dělat při studiu něco, co vás bude bavit, poznat nové stejně smýšlející lidi a naučit se spoustu nového, tak se určitě přidejte.

Infoschůzka se koná ve středu 6. 5. v 18:00 přes Zoom, odkaz včas najdete ve FB události infoschůzky.

Během cca hodiny a půl vám Kuba Sauber, tajemník Honors Academia,  program představí a bude i spousta prostoru na vaše otázky.

A jenom pro připomenutí, pro koho je vlastně program určen a pro koho je tedy událost relevantní: Program je určen pro vysokoškolské studenty od 3. semestru studia až po magistry kterékoliv vysoké školy, kteří mají zájem na sobě pracovat a dělat něco nad rámec svých běžných povinností.