Najdi svého Parťáka pro snazší začátek studia na VŠE

Novinkou pro nastupující prváky je program „Parťák“, který přináší skupina studentů fakulty s názvem „Studujeme FPH“. Projekt si klade za cíl podpořit studenty prvních ročníků v začátcích studia a zároveň jim umožnit propojení se staršími studenty. Jako parťák, tak starší student dostane na starost nováčka, kterému pomůže při nástupu do školy včetně všech záludností, které na něj číhají ať už v rámci studia na VŠE nebo i v běžném životě v Praze.

Pokud jsi starší student a chtěl bys pomoci a získat i odměnu, přihlaš se zde. Přihlašování studentů prvních ročníků pak probíhá prostřednictvím formuláře zde. Bližší informace o programu jsou k nalezení na facebookové stránce koordinátorů projektu Studujeme FPH.

Aby vám přístě nic neuniklo sledujte nás i na fakultním Facebooku nebo nově třeba i na Instagramu a sdílejte s námi své zážitky a chvíle strávené na FPH.