Blíží se termín pro podání přihlášky do programu CEMS /28. února 2023/

Staňte se součástí globální sítě profesionálů, získejte mezinárodní zkušenosti a absolvujte semestr v zahraničí na některé z nejlepších byznys škol světa. Staňte se CEMSie na CEMS School of the Year 2021/22!

Magisterský program Master in International Management/CEMS vyučovaný v angličtině na VŠE je určen studentům, kteří chtějí odstartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí, nebojí se výzev a zajímají se o společenský přesah manažerského rozhodování.

CEMS je globální strategická aliance 34 špičkových byznys škol a téměř 70 korporátních partnerů. Absolventi získají kromě českého magisterského titulu Ing. také mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM, Master in International Management.

Na podání přihlášky v rámci prvního kola mají uchazeči už jen 3 týdny, tedy do 28. února 2023.

Jednotlivé kroky pro podání přihlášky včetně instruktážního videa najdete na webu cemsmim.vse.cz.

Klíčové charakteristiky programu CEMS

1. Akademická excelence
    Kurikulum i kvalita výuky mají v rámci CEMS Aliance jasně stanovená pravidla a požadovanou úroveň a jsou pravidelně monitorovány.

2. Mezinárodní rozměr
    Nedílnou součástí kurikula jsou semestr v zahraničí strávený na vybrané partnerské univerzitě a zahraniční stáž.

3. Networking
    Studenti programu CEMS získají možnost začlenit se do rozsáhlé mezinárodní sítě profesionálů z celého světa.

4. Praktická zkušenost
    V rámci kurzů a seminářů studenti řeší reálné projekty ve spolupráci s vybranými korporátními partnery.

5. Společenský rozměr
    Součástí akademického roku CEMS je řada kulturních i odborných událostí, které nabízejí prostor k dalšímu navazování kontaktů.

Blíží se termín pro podání přihlášky do programu CEMS /28. února 2023/