VŠE si z Káhiry dovezla prestižní ocenění CEMS School of the Year 2021/22

Letošní ročník CEMS Annual Events 2022, který se konal v egyptské Káhiře, znamenal pro CEMS program na Fakultě podnikohospodářské neskonalý úspěch. Na základě komplexního průzkumu spokojenosti studentů a hlasování akademických ředitelů škol celé CEMS Aliance přinesl program CEMS pro VŠE prestižní ocenění CEMS School of the Year 2021-2022!

Radost z úspěchu je navíc trojnásobná, jelikož zástupci programu si na slavnostním předávání cen šli pro ocenění za 1. místo ještě ve dvou kategoriích:

• Best School of the Year 2021/22
  • Global Strategy Course of the Year (za kurz International Strategy vyučovaný akademickým ředitelem Ladislavem Tyllem)
  • CEMS Junior Alumni of the Year 2022 pro absolventku CEMS programu z roku 2019 Kate Zhuzha

Zástupci CEMS VŠE a VŠE si tak ze slavnostní akce pořádané u Velké pyramidy přivezli prestižní ocenění, které nejenže vyzdvihuje uznání kvality našeho programu, ale zároveň upevňuje i jeho renomé v globální síti 34 špičkových světových univerzit, které se věnují vzdělávání a přípravě budoucích generací mezinárodních obchodních lídrů.

Toto umístění je především důkazem toho, že pokud studenti hledají kvalitní mezinárodní manažerské vzdělání, které obstojí v kontextu celosvětové konkurence, Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) je pro ně skvělou volbou.

Pokud chcete zhlédnout celý přímý přenos ze slavnostního předávání cen, klikněte sem.

• Junior Alumni of the Year – Kate Zhuzha | 1:24:00
  • Global Strategy Course of the Year – akademický ředitel Ladislav Tyll | 1:28:10
  • CEMS School of the Year 2021/22 – děkan Jiří Hnilica, akademický ředitel Ladislav Tyll, Programme Manager Martina Čížková, Corporate Relations Manager Šárka Otčenášková | 1:31:30

Přihlášky do programu jsou již otevřeny!

Přijímací řízení do programu CEMS/Master in Management na VŠE se skládá ze dvou náborů, přičemž vybraní studenti se zúčastní online Assessment centra.

1st Intake: Uzávěrka přihlášek u prvního náboru je 28. 2. 2023.
2nd Intake: Uzávěrka druhého náboru je 30. 4. 2023.

Studenti musí před těmito termíny odevzdat požadované dokumenty.

VŠE si z Káhiry dovezla prestižní ocenění CEMS School of the Year 2021/22