Jaké byly letošní CEMS Annual Events v Londýně? FPH VŠE do Prahy přivezla hned dvě ocenění, podívejte se na video a fotky

Stejně jako v jiných letech, tak i letos CEMS aliance rok zakončila slavnostmi CEMS Annual Events. Ty letos hostila mezi 6. až 10. prosincem londýnská univerzita London School of Economics (LSE). Vrcholem několikadenní akce je tradičně graduace absolventů programů CEMS, kterých se do Londýna sjelo ze všech členských škol přes 860. Zástupci univerzit a firemních partnerů si také přebrali ocenění za aktivity, ve kterých mezi sebou členské školy každoročně soutěží.

Delegace z Vysoké školy ekonomické v Praze čítala přes 30 lidí, kromě letošních absolventů pražského CEMS MIM se ceremonií zúčastnila i prorektorka pro mezinárodní vztahy a bývalá rektorka VŠE prof. Ing. Hana Machková, CSc., CEMS Corporate Relations Manager Ing. Šárka Otčenášková a akademický ředitel pražského CEMSu doc. Ing. Ladislav Tyll, který spolu s Martinem Márou ze Škody Auto převzal prestižní ocenění Best Business Project of the Year 2023.

Pro CEMS z Fakulty podnikohospodářské VŠE v Praze jde o další z klíčových okamžiků, které dokládají vysokou kvalitu programu. Poprvé toto ocenění do Prahy putovalo předloni. Podívejte se na záznam letošního předání ocenění (čas 0:47:30).

Nicméně nešlo o jediné ocenění, které delegace přivezla zpět do Prahy. CEMS Club Prague byl jmenován Best CEMS Club of the Winter Semester 2022/23! Ocenění převzal jeho jeho tehdejší předseda Evžen Balomenos (čas 0:43:20).

Na závěr ceremoniálu dostali naši absolventi své zasloužené diplomy. Podívat se na to můžete v čase 1:19:20. Gratulujeme a těšíme se na další úspěchy studentů a vedení CEMS MIM z Fakulty podnikohospodářské VŠE v Praze na příštích CEMS Annual Events, které se příští rok uskuteční v norském Bergenu a v roce 2025 v brazilském São Paulu.