Proč studovat na FPH

  1. Studijní programy nejen v českém, ale také v anglickém či v ruském jazyce dle stupně studia. Vybírat můžeš až z 12 oborů zaměřených na podnikovou ekonomii a sféru managementu na všech stupních podnikání.

  2. Výběr z 13 fakultních vedlejších specializací na magisterském stupni studia, které jdou hlouběji nejen v rovině teorie, ale především praxe prostřednictvím týmových prací, setkáním s externisty a přípravou různých projektů.

  3. Disponujeme více než 60 firemními partnery a kulturními institucemi, mezi které patří takové společnosti jako BD Advisory, Unilever, APOGEO, Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto a mnoho dalších.

  4. Široké spektrum předmětů, externisté z partnerských firem na přednáškách, vyučující s bohatými zkušenostmi z podnikatelské sféry či studentské spolky tvoří nedílnou součást studia na naší fakultě.

  5. Studium u nás je také o tom poznávat a potkávat se s těmi nejlepšími a inspirovat se navzájem. Kromě prezenčního studia se můžeš přihlásit do výběrových programů jako CEMS, Honors Academia nebo MBA.

  6. Naše fakulta se může pyšnit, jako jediná česká fakulta, prestižní mezinárodní akreditací EQUIS, kterou doposud získalo jen 170 fakult z celkového celosvětového počtu asi 15 tisíc byznys fakult.

Ocenění

FPH VŠE má jako jediná česká fakulta prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS, kterou se na celém světě může pochlubit jen 170 fakult z celkového počtu asi 15 tisíc byznys fakult.

Mezinárodní magisterský program CEMS MIM vyučovaný na Fakultě podnikohospodářské VŠE se  umístil na 9. místě žebříčku The Economist Master in Management Ranking 2017. MBA program spadající pod FPH VŠE je pravidelně hodnocen jako třetí nejlepší MBA program ve střední a východní Evropě a dva obory fakulty se pravidelně umisťují v prestižním světovém žebříčku Financial Times.