Akademie managementu udržitelnosti /od 3.2. 2022/

Management udržitelnosti je v dnešní době často diskutovaným tématem. Udržitelné chování organizací je spojeno s hodnotami a strategiemi firmy, které by měly být v souladu s principy udržitelného rozvoje a mít co nejnižší nepříznivý dopad jak na životní prostředí, tak na společnost. Znalost managementu udržitelnosti se tak stává nedílnou součástí úspěšných business modelů.

Centrum managementu udržitelnosti a etiky působící při Fakultě podnikohospodářské vás od 3. února zve na Akademii managementu udržitelnosti. Program je určen pro korporátní manažerky a manažery všech úrovní.

Staňte se úspěšnější v překonávání bariér a dosahování cílů firemní udržitelnosti. Buďte součástí komunity špičkových profesionálů a vzdělávejte se v jednom z nejdůležitějších oborů dneška a budoucnosti. Získejte certifikát z prvního českého exekutivního vzdělávání v managementu udržitelnosti z prestižní univerzity.

Bližší informace, program a registrace zde.