Bakalářský kurz Big data v managementu 3MA346

Katedra managementu otevírá nový bakalářský kurz Big data v managementu 3MA346, jehož cílem je seznámit studenty s obory big data a data science a představit možnosti praktického využití velkých dat v managementu. Kurz se zaměřuje především na porozumění možností a limitů velkých dat a na vlastní práci studentů s daty ve vhodném, uživatelsky přívětivém software. Studenti se v kurzu dozvědí odpovědi na otázky jako: Jaké jsou nástroje na odkrývání nečestného chování zaměstnanců, manažerů či klientů? Lze z analýzy textů manažerů poznat, jakou mají osobnost a jak ta ovlivňuje prosperitu firmy? Může textová analýza vnímání značky v novinových zprávách a na sociálních sítích předpovídat její budoucnost?

Registrace na  ZS 2020/2021 od 15. června 2020.