Buďte v kontaktu se svými bývalými spolužáky. Dejte jim vědět o novém Absolventském portálu

Pozvěte své přátele do Absolventského portálu, jednoduchým způsobem můžete poslat pozvánku svým přátelům a bývalým spolužákům, stačí zadat jejich e-mail. Pro odeslání pozvánky klepněte zde.

Absolventský portál je komunikační a kontaktní platforma, na které VŠE primárně buduje síť absolventů. Absolventům slouží zejména k udržení kontaktu s alma mater a spolužáky. Zároveň podporuje spolupráci s učiteli a studenty na VŠE. Zájemci se zde také mohou registrovat na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce.

Zajímá vás, kde pracují vaši bývalí spolužáci? Jaké akce pro absolventy chystáme? Chcete spolupracovat s fakultou? Nebo najít ztracenou lásku? Díky Absolventskému portálu můžete mít přehled o VŠEm.