CEMS Club Prague zvolen 3. nejlepším klubem za jarní semestr 2022

V sobotu 8. října 2022 proběhlo na CEMS Club Presidential Conference ve Stockholmu vyhlášení cen za nejlepší kluby za období jarního semestru 2022. Pražský CEMS Club obsadil skvělou 3. příčku:

1. místo: CEMS Club Vienna,
2. místo: CEMS Club St. Gallen,
3. místo: CEMS Club Praha.

Všechny tři oceněné kluby získaly nejvíce bodů na základě hlasování kohorty a odevzdaných Best Practices. CCP dosáhl obrovského úspěchu, neboť se jako jediný umístil na stupních vítězů ve všech šesti kategoriích, a to:

Socializing: 1. místo za CEMS Reunion in Prague | pod vedením Evžena Balomenose (celkem 120 CEMS studentů z klubů Rotterdam, Paříž, Budapešť, Louvain, Vídeň)

Desired: 1. místo za Bonding Weekend in Slovakia | pod vedením Evžena Balomenose (spolu s CEMS Clubs Vídeň a Budapešť)

Alumni: 2. místo za Rotation Dinner with Alumni | pod vedením Anety Sklenské

Corporate: 2. místo za Corporate Networking Event během CEMS Reunion | pod vedením Alexandera Haselwandera & Berty Šimonové (spolu s CC Rotterdam, Louvain, Budapešt)

Marketing: 2 místo za Alumni Takeover | pod vedením Anny van Rossem

Responsibility: 2. místo za International Push-Ups for Charity Day | pod vedením Robina Dekkera

Vedení pražského CEMS programu by tímto rádo poblahopřálo prezidentovi CCP Evženu Balomenosovi a jeho týmu k úspěchu a poděkovalo za vynikající reprezentaci ve Stockholmu. Velké díky patří i předchozí prezidentce klubu Marianně Sargsyan, která spolu se svým týmem přispěla k překročení 40 % minima a nominovala tak Prahu ve všech šesti kategoriích.

Přijímací řízení do programu CEMS/Master in Management Programme na VŠE se skládá ze dvou náborů.

1st Intake: Uzávěrka přihlášek u prvního náboru je 28. 2. 2023.
2nd Intake: Uzávěrka druhého náboru je 30. 4. 2023, přičemž vybraní studenti se zúčastní online assessment centra.

Studenti musí před těmito termíny odevzdat požadované dokumenty.

CEMS Club Prague zvolen 3. nejlepším klubem za jarní semestr 2022