Coca-Cola HBC Early talent program

Coca-Cola HBC Early talent program je tady! Program je určen pro zvídavé studenty a absolventy, kteří by chtěli získat zkušenosti a učit se v rychle se rozvíjejícím prostředí FMCG. Dostanete příležitost učit se v rámci rotací na pracovišti a prostřednictvím rozvojových aktivit. Program je otevřený pro týmy Marketing, Commercial Excellence, E-commerce, Key Accounts a Logistika. Začíná v únoru 2022.

Zkušenosti nejsou podmínkou. Coca-Cola HBC hledá rychle se učící studenty, kteří chtějí růst, sbírat zkušenosti a spolupracovat na projektech napříč společností.

Jste zvědaví, rádi zpochybňujete status quo a hledáte smysluplnou pracovní zkušenost? Máte zájem budovat si kariéru v jedné z nejznámějších značek světa a stát se v budoucnosti lídrem společnosti Coca-Cola HBC? Tak neváhejte a zašlete svůj životopis v anglickém jazyce.

Více na zde.

Coca-Cola HBC Early talent program