Coca-Cola HBC Management Challenge a úspěch našich studentů Marketingu 1

Minulý týden proběhlo týmové kolo a vyhlášení nejúspěšnějších týmu v rámci celorepublikové výzvy společnosti Coca-Cola HBC Management Challenge. Studenti prvního ročníku Fakulty podnikohospodářské, Kristina Klaudyová a Alexander Gricajev, se umístili na krásném 5. místě. Soutěže se zúčastnilo celkem 42 studentských týmů VŠ z celé republiky. Fakulta podnikohospodářská je na své studenty pyšná – výsledky ukazují, že zařazením praktických částí a řešením případových studií do předmětů má zamýšlený dopad.

V prvním kole si účastníci prošli online testem, kdy se měli zamyslet nad úkoly a otázkami, které pro ně připravili manažeři z šesti různých odděleních společnosti. Výzvou pro soutěžící bylo především zpracování komplexní případové studie, a to do formy desetiminutového videa, které je následně mohlo posunout do týmového kola, kde už se studenti mohli dostat blíže samotnému fungování v praxi, získat cenné kontakty nebo předvést své prezentační dovednosti v plné síle.

Na Coca-Cola HBC Management Challenge navazuje otevření přihlášek do Trainee programu společnosti, ve kterém si talentovaní absolventi mohou zajistit manažerskou kariéru – více zde.