Coworking Symposium 2020 online webinář /27.5.2020/

Datum: 27. května 2020 / 9:00 – 13:30

Zaregistrujte se na: coworkingsymposium.com

Coworking Symposium je půldenní webinář o aktuálních a nastupujících trendech v coworkingu. Názory výzkumníků pracovního prostředí a odborníků na coworking se stále více rozcházejí. Tento rozpor by bylo vhodné vyřešit z důvodu rychlé hybridizace současných pracovních prostředí. Na Coworking symposiu vystoupí někteří z klíčových zástupců obou světů, aby otevřeli diskusi o vývojových trendech, investičních příležitostech a budoucích společných změnách pracovišť.

V rámci webináře vystoupí: Jeannine van der Linden (ECA), Johanna Voll (The Coworking Library/Crisis Directory), Mike LaRosa (JLL / Coworkaholic), Viktoria Heinzel (University of Stuttgart), Claudia Manca (KTH Royal Institute of Technology), Alex Hillman (Indy Hall) a další.

Fakulta podnikohospodářská VŠE organizuje toto symposium společně s partnery European Coworking AssemblyCoworking LibraryHubHubNa volné noze a Czech Startups. Sympozium je financováno z Visegrádského fondu.