Exkurze studentů vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství v MSC

Studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství měli ke konci loňského roku možnost zavítat do rejdařství MSC Mediterranean Shipping Company v Praze. Díky Michaele Svrčkové, ředitelce české a slovenské pobočky MSC, se dozvěděli řadu faktů o vzniku společnosti, jež má ryze rodinný původ, skutečnosti o složení její námořní nákladní flotily i různé aspekty aktuální situace v emisní problematice.

Jak probíhala exkurze v MSC očima studenta Lukáše Mikšovského, si můžete přečíst v magazínu Logistika.

Exkurze studentů vedlejší specializace Logistika - mezinárodní přeprava a zasilatelství v MSC